Myślenickie Towarzystwo Kultury, ul.Rynek 27 (III piętro), 32-400 Myślenice

Przygotowanie do koncertu wiosennego 04.06.2022

Szanowni Państwo,

Wiosenny koncert zbliża się wielkimi krokami. Aby wszystkie pociechy wyglądały na scenie pięknie i najpiękniej to musimy razem z Rodzicami zadbać o wszystkie szczegóły.

W tym pliku znajduje się opis stroju jaki każda z grup będzie mieć na koncercie. Bardzo proszę się z nim zapoznać i zwrócić szczególną uwagę na „prywatne” elementy (bluzeczki, baletki, rajstopy…). Jest jeszcze trochę czasu więc nawet z zakupem czegoś na własność nie powinno być problemu.

Podpowiedzi na zakupy elementów ludowych: Link 1, Link 2, Link 3, Link 4, Link 5, Link 6, Link 7,

 

Aby wykorzystać dobrze czas , ale nie tracąc przy tym zajęć bardzo proszę aby:

POLECZKA I KRAKOWIACZEK-na wtorkowe zajęcia  24 maja proszę przynieść stroje, wszystkie elementy, które są w domu – sprawdzimy, przymierzymy, dobierzemy.  Jeżeli nie zdążymy na zajęciach to bardzo proszę grupy o pozostanie chwilkę po zajęciach.

MAZUREK I KUJAWIAK – na czwartek 19 maja proszę również przynieść wszystkie stroje i elementy – sprawdzimy, przymierzymy, dobierzemy.

 BILETY – dla każdego członka Zespołu biorącego udział w koncercie są przewidziane dwie darmowe wejściówki (o możliwości odbioru będziemy informować w niedługim czasie)

Na chwilę obecną nie ma dostępnej większej liczby biletów.

KONCERT 4 czerwca 2022 godz. 17:00 Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Skip to content