Myślenickie Towarzystwo Kultury, ul.Rynek 27 (III piętro), 32-400 Myślenice

Sztuka – Warsztat Twórczy MTK

Miejsce tworzenia, eksperymentowania, nabierania śmiałości, ćwiczenia wyobraźni. Miejsce gdzie wspieramy indywidualne zdolności każdego z uczestników zajęć. Warsztat Twórczy oferuje zajęcia, które uczą twórczego myślenia, sprzyjają rozwojowi, poprzez realizowanie zadań plastycznych przybliżają ich uczestnikom zagadnienia związane ze sztuką.

Autorskie programy kierowane do różnych grup wiekowych realizowane są przez absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Misją Warsztatu jest towarzyszenie odbiorcy jego oferty w staraniach o wartościowe, świadome uczestnictwo w kulturze.

logotyp wt
Warsztat Twórczy realizuje stałe zajęcia edukacyjno-warsztatowe dla najmłodszych, odbywające się w dwóch grupach wiekowych w poniedziałki (16.00-17.30 dla 5,6,7 i 8-latków, 17.30-19.00 dla starszych dzieci).

Na każdym ze spotkań najmłodsi poznają twórczość artystów różnych dziedzin utrwalając wiedzę działaniem warsztatowym adekwatnym do poznawanych zagadnień i ucząc się nowych technik plastycznych.
Warsztat realizuje też zajęcia dla młodzieży i dorosłych z zakresu działań twórczych, technik rękodzielniczych, eko designu.

INFORMACJI O PROWADZONYCH ZAJĘCIACH UDZIELA Pani Natalia Nowacka w poniedziałki w godzinach od 16.00 do 19.00 w Galerii 30 kilometr, telefoniczne: 505697317 lub e-mailowo: 30kilometr@gmail.com

 

warsztat_tworczy_oferta

Skip to content